| Alin15022000 a întrebat:

Am un Samsung galaxy 50 și nu știu cum l-am scăpat pe jos, iar acum pe display nu mai afișează nimic, pur si simplu este negru. Dar el se aprinde, adică daca apelez se aude. Ce problemă are?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Problema e că display trebuie schimbat.
Trântele cu solul nu sunt bune.

| iwefgOficiall a răspuns:

La un anumit nivel aceste telefoane sunt facute cu foarte multe mufe in interior si daca mufa a iesit din slot de aia nu mai se vede pe ecran dar la modelul acesta se pare ca nu prea probabil va trebui sa schimbi ecranul!
ai un videoclip aici cum se desface!
https://www.youtube.com/watch?v=J5AFoS5KXrc

| Mandeliu a răspuns:

Salut!

Cel mai probabil ti-a murit display-ul, si tot ce poti face este sa il duci la un service sa il rezolvi.

Succes!