| Andrei663 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy A5 2015 cu android 6.0 dar de vreo 2 saptamani cand activez datele mobile nu merg...adica nu merge netul chiar daca am 3000 mega...cine ma poate ajuta? Va rog.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi pana la compania de telefoane, ei pot verifica.

| GdX a răspuns:

Iti apare ca ai datele active? Iti apare 4G, 3G, H+? Poate ai sters din greseala setarile de retea.

| HardCore7750 a răspuns:

Fa-ti setarile de APN pentru internet.

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns:

In caz ca esti pe Orange nu esti singurul cu problema asta. Toti cei pe care ii cunosc au patit asta in ultima vreme. Nu inteleg de ce dar cei ce ii stiu ca au patit asta nici acum nu le merge datele mobile de la Orange. Orange csf

| Andrei663 explică:

Nu,doar dau acolo sa se activeze si arata ca e activat dar nu imi arata sus H cum arata inainte.

| Andrei663 explică:

Sunt pe TELEKOM

| Vlad_Cristi_2000 a răspuns:

Restaurează telefonul!