| ReignForest a întrebat:

Am un Samsung galaxy A6+ cu abonament Vodafone. Azi am făcut contract cu digi pe un an și am cartelă de la ei (contractul de la Vodafone expirase). Am băgat cartela și apoi codurile alea de pe cartelă și îmi dădeau eroare ceva cu rețea. Am deblocat telefonul și merg datele mobile chiar și cartela. La țară nu merge deloc, nu am semnal și nici nu îmi apare H+ (cu Vodafone merge greu, dar merge). Ce să fac?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nimic, n-ai semnal (de fapt telefonul nu are)!

| whatisthis19 a răspuns:

De ce ai face contract cu cei de la digi? aia sunt niste jegosi cu abonamentele lor de rahat!

| ReignForest explică (pentru whatisthis19):

Nu eu am făcut ci altcineva pentru că este ieftin