| snoopix a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace GT 5830i si as vrea sa imi spuneti cum schimb melodia de la alarma.

Răspuns Câştigător
| Daniel31 a răspuns:

Daca e ca pe majoritatea telefoanelor cu android, pune melodia ca ton de Apel(dupa aceea poti sa o schimbi) iar cand iti pui alarma iti alegi melodia(ton de Apel). sper sa iti fii fost de ajutor

1 răspuns:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Intri la alarma si unde ai alarma dai pe ea si scrie ton de alarma dai acolo si iti apar mai multe melodii si selectezi ce iti place, sper ca te-am ajutat