| hope2destiny a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace si de ceva timp imi zice "Spatiu de stocare interna aproape epuizat. Stergeti cateva elemente." Ce as putea sa sterg din memoria interna? straight face Muzica, pozele, jocurile sunt pe cardul de memorie, care mai are spatiu de stocare

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Setează ca toate documentele să fie stocate de acum înainte în memoria externă a telefonului, adică pe card.
Şterge tot ce ai din memoria internă, e posibil să fie vorba de aplicaţii pe care le-ai instalat şi s-au stocat acolo.
Pa-pa.

| YoshiFan a răspuns:

Poti sterge aplicatii

| Rebelicious a răspuns:

Salut!
Pai, toate acestea sunt pe card, dar anumite date sunt in memoria interna. Deci, ar trebui sa-ti stergi jocurile mai mari, si muzica daca e nevoie.
Sper ca te-am ajutat!