| hope2destiny a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace si de fiecare data cand conestez cardul la laptop mi se sterg toate jocurile si toate aplicatiile, dar muzica si pozele nu...
Il conectez cu un cititor de carduri si un adaptor, caci l-am scapat in apa acum un an si l-am uitat acolo cam o ora si i s-au ars nu-stiu-ce chestii pe acolo, ca nu pot sa-l conectez prin usb si nici sa-l incarc normal [trebuie sa-i scot bateria si sa o pun la incarcat cu un incarcator universal].
Poate cineva sa ma ajute? De ce se sterg alea? sad

1 răspuns:
| mOonyX99 a răspuns:

Pai si eu am galaxy ace si l-am scapat pe o piatra si de fiecare data mi se sterge orice melodie, dar imi merge sa-l conectez la pc cu cablul usb dar niciodata nu am gasit aplicatiile, adica stiu ca zice atunci cand il conectez ca unele aplicatii se opresc si nu sunt functionale...dar am spus...niciodata nu am deschis aplicatiile de pe pc