| Komarov a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace si de la o vreme nu mai merge camera nu se mai aude si nu recunoaste cartela nici fisierele mp4 am incercat sa-l resoftez cu odin dar degeaba ca tot nu merge aveti vreo idee cum se resofteaza sau ce sa fac am incercat si cu setarile din fabrica dar nu a mers cel mai bun raspuns funda
happy

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

In acest moment il poti arunca

| Komarov explică (pentru MaxKiller911):

Mda la service mi s-a spus ca se poate rezolva bun raspuns laughing

| MaxKiller911 a răspuns (pentru Komarov):

Daca cei de la service il pot repara sau nu e problema lor si a ta, nu trebuie sa te ambalezi