| Theodor12345678 a întrebat:

Am un Samsung galaxy express 2 și mi-am cumpărat o husa flip pentru el dar nu știu Cum s-o activez!

2 răspunsuri:
| BatGirlBat a răspuns:

Daca nu esti priceput in telefoane ar trebui sa te duci la magazinul de unde ai cumparat husa.
Probabil nu e fake daca ai cumparat-o dintr-un magazin
Eu spun sa mergi la un magazin gen Vodafone sau Telekom sa o activeze
funda?

| Gireada_Vlad_1997 a răspuns:

Se activeaza automat in mod normal, nu trebuie sa faci nimic, daca nu se activeaza automat in momentul in care pui husa inseamna ca e fake si nu are senzorii pe care ar trebui sa ii aiba.