| Lorand_Szasz_1997 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Fame si am o problema. Problema este aceea ca butonul de pornire (blocare / deblocare ) nu mai merge deloc. Cum as putea rezolva situatia fara a duce telefonul intr-un service? Dau funda

1 răspuns:
| Ruxandra15 a răspuns:

A intrat ceva in el? Lai scapat in apa? Ti-a intrat praf in el? Incearca sa il stergi cat de bine poti desfal curata-l pe toate partile si incearca din nou. Daca nu merge dul la reparat sau de unde ai achizitionat telefonul.