| Shaco a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Gio S5660...si am intrat in setari, despre telefon, si am dat actualizare software, mi s-a inchis telefonul si apoi s-a deschis, s-a incarcat o chestie si cand l-am aprins de la android 2.3.3 s-a facut 2.3.6 am fost bucuros dar cand am incercat sa aprind WI-FI -ul scria eroare oare trebuie sa imi fac setarile automate de internet sau ce?

Răspuns Câştigător
| Petru_Micu_1971 a răspuns:

Da trebuie sa ai setarile pentru internet, sau daca scria nicio conexiune, poate aveai semnal prost sau nu aveai semnal.
Sper ca am ajutat! Funda?

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Cind aprinzi Wi-Fi, iti arata eroare? Eu nu inteleg. Iti arata, atunci cind doresti sa-l aprinzi, sau nu iti arata nicio retea?

| Shaco explică:

Nu imi arata nicio retea si scrie eroare...dau activeaza si nu se intampla nimic...cred ca trebuie dus la serivce