| McLouis a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Grand Prime cumparat nou de la Germanos acum 3 luni si nu se mai incarca.
Incarcatorul meu nu mai imi incarca telefonul insa incarca orice alt telefon compatibil la mufa si nici un alt incarcator nu imi poate incarca telefonul. Am incercat si cu incarcatorul unui prieten care are tot Grand Prime cumparat nou si nu merge insa incarcatorul meu ii incarca telefonul lui. Dar daca ii scot cablu din stecher si il conectez la calculator il incarca. Am fost la Germanos si mi-au incercat un incarcator de al lor si telefonul se incarca. Le-am explicat problema mi-au schimbat stecherul incarcatorului iar telefonul se incarca. E cea mai ciudata problema tehnica pe care am intalnit-o...P.s: Incarcatorul meu incarca orice telefon doar pe al meu nu, si nici un alt incarcator in afara de cel de la Germanos nu a reusit sa imi incarce telefonul, iar acum merge sa il incarc doar prin cablu usb la calculator. Ce parere aveti?

1 răspuns:
| Danyel_Danyy_2002 a răspuns:

Ai o problema cu mufa din interiorul telefonului...