| Mohamed56 a întrebat:

Am un Samsung galaxy grand prime și mia căzut în apa era deschis l-a luat repede încă era deschis dar nu mergea ta iul l-am închis repede i-am scos și bateria peste câteva minute am băgat-o la loc sa aprindea și îmi scrie cum se numește el și e urma continua iar se stingea și se aprindea
Ce pot sa fac

1 răspuns:
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Odata scapat in apa, nu mai ai ce sa mai faci. Apa a intrat la componente si le-a afectat. Poti sa iti schimbi si piesele ca oricum reparatia nu va fi eficienta mult timp si o vei lua de la capat cu erorile. Poate daca duci la niste specialisti gsm si printr-o minune exista alta cale de reparare, atunci du-te.

Sper ca te-am ajutat!