| DeeaRi a întrebat:

Am un Samsung Galaxy. Intrebarea mea este cum pot eu sa imi detectez de pe calculator unde este telefonul meu?

3 răspunsuri:
| Razvanp69 a răspuns:

Daca nu il vede din prima cum l-ai bagat schimba doar usb-ul daca nu merge nici asa, cauta alt cablu, daca nu merge nimic din ce am zis mai sus trebuie sa te duci sa service sa iti schimbe un condensator.

| DeeaRi explică (pentru Razvanp69):

Eu ma refeream sa fiu la constanta si din pitesti sa il detecteze. Sa detecteze pe GPS, pe harta unde sunt

| Razvanp69 a răspuns (pentru DeeaRi):

Nu ai precizat asta. http://www.filecrop.com/wheres-my-droid-apk.html. Il gasesti doar daca telefonul este conectat la inetrent.