| Radu_Doru_1996 a întrebat:

Am un Samsung galaxy j5 2016 si de o ora imi arata incontinuu ca se optimizeaza aplicatiile pentru Android apoi se inchide, se deschide si o ia de la capat. Care ar putea fi problema? Nu i-am dat niciun update la sistem sau Android.

2 răspunsuri:
| unsufletaproapesingur a răspuns:

Are bug andoridul, baga-l la incarcat, si daca nu functioneaza nici asta apasa volum- plus power plus butonul din miklocul ecranului si dai reset din fabrica bagala la incarcat si asteapta

| Flori_Florin_1997 a răspuns:

Probabil ar trebui sa faci reset la software... Daca e nou nu inteleg de ce ar trebui dar daca a mai fost folosit ar trebui...