| Valentin_Dolsheb_1998 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2
Am bagat codul de mai multe ori gresit si imi cere sa bag id si parola...dar nu stiu la ce se refera?
Daca ma duc la compania de unde am luat telefonul mi-l poate debloca?
P.s:scuze categoria nu am stiut ce sa aleg

11 răspunsuri:
| WH a răspuns:

Doar la un service rezolvi problema. Probabil trebuie resetat softul.

| Valentin_Dolsheb_1998 explică (pentru WH):

Si cam cat costa?

| WH a răspuns (pentru Valentin_Dolsheb_1998):

Pana in 50 lei. vreo 30 de lei cred.

| Valentin_Dolsheb_1998 explică (pentru WH):

Ti s-a intamplat tie? sti sigur?

| WH a răspuns (pentru Valentin_Dolsheb_1998):

A patit-o un prieten. A dat 30 de lei pentru resoftare. Stiu sigur, ca am fost cu el la service.

| Valentin_Dolsheb_1998 explică (pentru WH):

Ti-l face pe loc?

| WH a răspuns (pentru Valentin_Dolsheb_1998):

Il cunosteam pe acel tip de la service si i l-a facut pe loc. Depinde cum vorbesti cu ala.

| Valentin_Dolsheb_1998 explică (pentru WH):

Aha mersi

| Si_Atat_Sel_1996 a răspuns:

Ce legatura are Samsung galaxy mini 2 cu sexul?laughing)
pai ar trebui resetat softul happy sau schimbat placa de baza de la tell
in jur de 100 lei te va costa happy

| Webbed a răspuns:

Se refera la contul tau de pe Google. happy

| Valentin_Dolsheb_1998 explică (pentru Webbed):

Am cont pe google si bag id si parola bine pe Pc dar pe telefon nu mi-l deblocheaza...Ai idee daca contul de pe Pc se potriveste cu contul de pe telefon?