| Adrian_Adi_1995_yPVt a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 daca activez wireless-ul imi pune cost suplimentar?

Răspuns Câştigător
| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Nu. wireless-ul nu are nici o legatura cu internetul mobil (3g). e separat, oferit de operatorii de internet. deci nu ai treaba cu costul la telefon. poti sa te dai pe wi-fi si fara cartela in telwinking

4 răspunsuri:
| YoshiFan a răspuns:

Nu. Wi-Fi este *aproape* gratuit (singura taxa este cea de la internetul pe cablu)

| Ursul543fanatic a răspuns:

Nu. Este total gratis.

| Costin_Gheorghe_1991 a răspuns:

Nu.Are si mama la fel si nu o costa cel putin asa cred ca ea are si vreo 130 m trafic pe internet dar sta foarte mult.

| tvdale a răspuns:

Nu.