| Zoey112 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si am gresit desenul de deblocare de prea multe ori si acum imi cere sa bag contul de la google, dar chestia e ca nu-mi aduc aminte sa imi fi facut cont la google.
Deci ce ar trebui sa fac ca sa imi debochez telefonul?
happy Funda la primul cu un raspuns care sa mearga happy

15 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Faci ca baiatu din videoclipu asta, si o sa-ti repari telefonul!
http://www.youtube.com/watch?v=fEkvLNlTuIA
vezi ca sunt 2 metode, incearca doar una, care ti se pare mai usoara.
funda?

| Zoey112 explică (pentru davidtm):

Si daca imi resetez androidu nu pierd nimic de pe telefon (poze, nr de tel, aplicatii, etc)?

| davidtm a răspuns (pentru Zoey112):

Atunci lasa-l asa, daca nu vrei sa pierzi.
eu cred ca nr de tel le pierzi, si aplicatile.asa cred
dar pozele sigur raman.

| Zoey112 explică (pentru davidtm):

Ok
mersihappy

| JustOneLife a răspuns:

Fii atenta.Iti poti face un cont acolo, doar sa ai internet pe mobil.Iti dau mai multe detalii imediatwinking

| GheorghiuNarcis2000 a răspuns:

Restarteaza total androidu'.

| GheorghiuNarcis2000 a răspuns:

Restarteaza total androidul.

| Zoey112 explică (pentru GheorghiuNarcis2000):

Alta solutie nu e? pentru ca nu vreau sa mi se stearga chestii de pe el sad

| ISP475 a răspuns:

Daca ai descarcat vreo aplicatie din google play inseamna ca ai cont google(ca sa instalezi ceva de acolo ai nevoie de cont google)

| Si_Atat_Sel_1996 a răspuns:

Du-te la Orangewinking sau la un service unde iti va schimba placa de baza... cred
fiecare greseala costa si bani cam la 100 lei te va costa cam pe acolo

| ady001 a răspuns:

Stii prostia se plateste de ce iti trebuia model de deblocare. Ai cont pe google daca ai vreo aplcatie instalata din google play.

| Bera_Gabriel_1990 a răspuns:

Poti sa iti faci cont pe google si apoi sa il scrii pe telefon.

| Rotariu_Diana_1978 a răspuns:

Nu merge

| Ciobotaru_Vasile_1984 a răspuns:

Am uitat desenu de deblocare Samsung s5830