| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini. Ce pot sa spun despre el? Este un telefon bun, are un an, l-am trimis in garantie de vreo 3 ori big grin
, pe scurt e cam obosit si el.
Ma intrebam se merita sa il dau la schimb pe un iPhone 3GS sau 4?
In plus 3, 14 inch mie mi se pare mic. Oare 3, 5 inch ar rezolva problema?
Daca nu, ce telefoane mi-ati putea recomanda pana in vreo 1125 lei? (Poate fi si 2nd hand)

5 răspunsuri:
| wasylik a răspuns:

Man eu am un iphone 3gs si nu l-as schimba cu nimic.numai cu un iphone 4 sau 4s.dar ma refer la marca. dupa ce ai un Apple nu iti mai cumperi altceva.

| Rubenbt a răspuns:

Man,ceea ce ziceai tu despre telefonul tau, intr-adevar "e obosit si el"ce pot sa iti spun eu in legatura cu Iphone.Eu am un iphone 3G 8Gb,l-am cumparat zilele trecute si cand am i-am dat o actulalizare la soft, prin programul iTunes, ce crezi, mi-a dat o eroare pc-ul si mi-a-am bulit softul de la iphone, acum stau ore ntregi pe youtube sa-l rezolv cumva, fara sa mai ma duc la service ca sa imi ia o caruta de bani.Ca sa revin la ideea ta, din punctul meu de vedere nu se merita Iphone 3GS sa iti cumperi plus ca e mic.La suma de bani pe care o ai, ai multe optiuni sa alegi, deja iphone 4 e alta "maincare de pesti", dar daca doresti alte firme, poti incerca un Sony Ericsson de ex.Sony Ericsson Xperia Arc,un telefon din punctul meu de vedere foarte bun, meniu usor, Android, sistem de operare, etc! Daca te pot ajuta cu mai multe raspunsuri, oricand

| darrio2007 a răspuns:

Si eu am un Mini tot de un an.Tu l-ai trimis in garantie de 3 ori, dupa cum spui.Eu nu.Conteaza si modul cum umbli cu el.Mi se pare slabut in comparatie cu altele dar este bun.

| TommyLynn a răspuns (pentru Rubenbt):

Dar despre Galaxy SII sau un Galaxy Nexus ce ai spune?

| LupuVegetarian a răspuns:

Iti dau un site cu multe optiuni, second si noi la preturi foarte bune.Deci www.telefoaneieftine.com
Ai de unde sa alegi aici.