| AngeloFac a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S 3 mini, si de curand am o problema. Am un card micro sd de 2 gb si ca sa-l pun la pc sa fac transfer de date, folosesc un adaptor de card si acela il bag la pc. Problema este ca de citit, il citeste dar cand vreau sa intru in dispozitiv, imi spune ca, cardul nu este formatat si ma intreaba daca vreau sa-l formatez. Mentionez ca pe card am fisiere deci este deja formatat si nu vreau sa-mi pierd datele din el. Dau funda celui care ma ajuta!

1 răspuns:
| al3x955 a răspuns:

Copie fisierele intr-un folder in pc, dupa baga cardul in telefon si reformateaza-l, si dupa baga-ti fisierele inapoi, poate trebuie sa ii fac a telefonul cine stie ce format cardului pentru a il putea citi.