| MarisRadu91 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s advance, am instalat cateva aplicatii pe el 5-6 gen am task killer il folosesc merge bine, numai ca uneori parca sacadeaza asa putin si in meniu si la mesaje si agenda, am observat ca dupa ce l-am inchis si redeschis si-a mai dat putin dar f putin drumu dar dupa ceva timp iar face la fel, ce sa-i fac? ceva sugestii? (precizez ca telefonul este nou l-am cumparat acum 1 sapt)

1 răspuns:
| wolfrram a răspuns:

Si mie mi se intampla am galaxy mini, cel mai probabil memoria ram este plina, ia-ti din Google Play, aplicatia Go power master este cea mai buna la golirea memoriei ram cand dai optimize daca vrei informatii suplmentare adaugami ID-ul de messenger, edyionac@yahoo.com,am sa te ajut.