| ElenaMaria003 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S II plus si mi se pare ca melodiile si volumul in timp ce vorbesc la telefon se aud prea incet. Am umblat in setari, totul este la maxim si de volumul la apel sunt multumita. De mentionat si ca atat in modul normal in timpul apelului, cat si cand setez pe difuzor se aude exact la fel. Stie cineva daca ii pot face ceva? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Instaleaza o aplicatie, gen volume ace sau volume booster de pe google play, astea iti maresc volumul cu aproape 20%. Incearca, nu ai ce pierde, poate merge si la tine, ca la mine, le folosesc de 2 ani...

1 răspuns:
| Cedry2k8 a răspuns:

Daca gajaie difuzorul e grav... eventual baga aspiratorul la difuzor