| MeGaZ a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S, l-am scapat in apa si a mers un timp display-ul, dupa cateva zile si-a revenit, dar mai avea cateva dungi, dupa 2 luni, nu mai merge, ecranul e negru si cate o data verde, ce sa-i fac, trebuie schimbat display-ul? sau poate fi reparat?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Reparat nu cred. In primul rand, trebuie sa stii sigur ca displayul e cauza problemei, pot fi si alte cauze (mufe oxidate din cauza apei sau cine stie ce altceva). Trebuia dus la service de atunci.