| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S10. Ieri am vrut sa pornesc acea setare pentru a porni blițul la apeluri, mesaje sau notificari, ceva in genul iPhone-urilor. Am pornit setarea din "setari-accesibilitate-bliț", insa s-a instalat sau s-a pozitionat in bara de sus ca o notificare ce imi spune ca "blitul foto este pornit", si nu o pot sterge de acolo. Insa totul este normal, imi functioneaza chestia, dar ramane notificarea activa in bara. Cum sa o elimin?

Răspuns Câştigător
| ShadowLoleris a răspuns:

Asta este ca să știi că ai acea funcție activă. Nu contează asta.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Tine degetul mai mult pe ea si apoi o tragi spre coș sau spre x-ul care va apare.