| Nova21 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 plus si mi-au disparut doua aplicatii ale telefonului aplicatile sunt Local si Navigare si nu stiu ce sa fac daca sa resetez telefonul sau stiti voi alta solutie

6 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Mai uitete daca sunt in telefon, daca nu descarca-le iar

| TJohannaB a răspuns:

Daca vrei sa il resetezi trebuie sa te duci la reprezentanta, acolo iti va spune si mai multe soluții.

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Si eu am tot un Samsung galaxy S2 plus, si mi s-a intamplat exact la fel. crying Nu inteleg de ce, dar daca gasesti o rezolvare te rog spune-mi si mie.

| Nova21 explică (pentru ѕოiℓε01):

L-am resetat (functiile din fabrica) si te asigur ca nu pierzi absolut nicio aplicatie

| Emma4ang3l a răspuns:

Buna, sa nu cumva sa fi facut update si sa le fi mutat pe ultima pagina cu aplicatii. Asa face de obicei Samsung-ul. Depinde acum si ce s-a intamplat.Incearca sa intri in mediu editare pagina principala si sa incerci sa adaugi apps. vezi daca le gasesti acolo. dai pe cel din stanga si dai edit page si cautati aplicatiile. asa poti incerca sa in meniul telefonului unde sunt toate aplicatiile. Altfel nu stiu ce sa zic. Incearca sa le instalezi din nou

| George_Iordache_1987 a răspuns:

Ai reusit YBaan_Monster_1991 ca am si eu aceiasi problema big grin