| Nova21 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 plus si mi-au disparut doua aplicatii Local si Navigare, l-am resetat la setarile din fabrica de doua ori si de fiecare data imi dispareau am incercat sa le reinstalez dar nu le gasesc pe cele din tel si nu stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Probabil telefonul nu suporta acele aplicatii.

| Nova21 explică (pentru Bernoullie):

Da dar in primele doua saptamani a mers

| Daniel_Petrov_1992 a răspuns:

Salut si eu am Samsung galaxi s 2 are prea multe aplicatii cumparati un stic de memori mai puternik ok

| Nova21 explică (pentru Daniel_Petrov_1992):

Da dar cardul pe care il am nu e ocupat nici 5 % si nici spatiul de stocare nu e full nici jumate nu e ocupat