| Unia23 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 primit de la cineva. N-am prea avut grija de el si are niste zgarieturi care se vad aiurea pe culorile deschise. Stiti cumva unde pot sa ma duc sa-mi schimbe ecranul? Contra cost bineinteles...

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

De ce nu iti iei mai bine o folie de protectie din silicon care sa iti protejeze ecranul si sa acopere zgarieturile.E mult mai ieftin.Carcasa in schimb poti gasi oriunde la magazine Vodafone, Cosmote, Germanos.Dar si pe net.

| Unia23 explică (pentru Florentina_7104):

Am gasit huse din silicon nu folii de protectie. Ai putea sa-mi dai un link?