| atomic170 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 si am o problema. Azi in jurul orei 11 aveam internet, iar dupa ce am mers in oras am venit inapoi acasa si cand am vrut sa ma conectez la internet, ma conectez imi apare icon-ul ala dar nu am internet... pe cand pe laptop sau calculator am... am incercat orice din setari am dar restart si la router si tot nu merge! Va rog am nevoie de ajutor!

2 răspunsuri:
| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Bună. Eu zic să te duci la GSM cu el. S-ar putea să meargă înapoi internetul pe telefon. Succes.

| atomic170 explică (pentru Vasilescu_Cami_1999):

La asta m.am gandit si eu... dar fara bani! Ceva ce sa fac eu