| cirassel a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 si aseara era incarcat la 85%, azi dimineata cand m-am trezit telefonul era inchis si acum cand incerc sa-l pun la incarcat imi apare bateria goala si un triunghi galben mic cu semnul "! " in el in dreapta bateriei... puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| cirassel explică:

Cred ca e legat de hardware...cel mai bine te duci la garantie

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Vezi sa nu ai aplicatii care iti ruleaza in fundal...si dezactiveaza wifi/3g/bluetooth

| cirassel explică (pentru Narcis2007):

Nu, erau inchise, tot incerc sa-l fac dar nu-mi incarca.