| narcyss72 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 si cand apas pe camera sa fac o poza se deschide ecranul pe un fond negru cu chenarul acela patrat in mijloc pentru cadrare. Nu pot sa fac absolut nimic, nici din butonul de seari din dreapta jos care nu are niciun efect decat daca tin apasat lung pe el iar atunci in partea de jos apsre scris,, editari comenzi rapide" dar daca apas acolnu are niciun efect. In partea de sus dreapta apare o iconita cu un telefon iar in stanga lui un triunghi mic cu varful catre el. Din partea de sus a ecranului indiferent pe ceapas(setari, comutare video camera, blit comutare camera fata/spate) nu are niciun efect. Am resetat telefonul, am verificat daca am suficienta memorie si am suficienta. Care ar fi motivul pentru care nu pot face poza. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| owneriest a răspuns:

Fa reset

| narcyss72 explică:

Am scris ca i-am facut reset si la fel se comporta. Multumesc oricum pentru raspuns.