| MarcusAlex a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3(GT-19300), am avut o problema la el si am schimbat softul.Inainte de schimbare aveam android 4.3, iar acum 4.1.2, cand dau actualizare software imi apare ca dispozitivul a fost modificat si actualizarile nu sunt disponibile.Cum il pot actualiza? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Trebuie sa instalezi manual ultimul firmware aparut, in cazul in care vrei ultima versiune, daca vrei sa iti faca update-urile automat atunci trebuie sa instalezi versiunea care o aveai cand ai cumparat telefonul iar asta este cam greu.

1 răspuns:
| MarcusAlex explică:

Pai acea versiune o am...a trebuit sa duc si cutia telefonului sa vada de care a fost de la inceput...