| andreestf a întrebat:

Am un Samsung Galaxy s3 mini si am tot downloadat muzica, dar acuma nu mai pot deoarece imi spune memorie insuficienta ceea ce imi e cam imposibil de crezut pentru ca telefonul are 8 GB si am si card care are 2 GB... aveti vreo parere?

5 răspunsuri:
| Caddy1609 a răspuns:

Poate e selectat sa se stocheze orice pe card si probabil ai umplut cardul(nu si memoria interna) si iti zice ca nu mai ai spatiu..sau chiar invers ai umplut memoria interna si te atentioneaza ca nu mai ai spatiu intern. daca chiar nu e nici una nici alta salveaza ti ce crezi ca e important si fa o resetare generala a telefonului(factory reset) bafta.

| andreestf explică (pentru Caddy1609):

Ai vreo idee unde sunt setarile alea unde trebuie sa se stocheze? laughing Nu ma pricep absolut deloc laughing

| Caddy1609 a răspuns (pentru andreestf):

Pai intri in meniul principal ->setari->stocare iar acolo o sa ti arata cardul si memoria interna cat spatiu mai ai etc

| andreestf explică (pentru Caddy1609):

Mersi :*

| Caddy1609 a răspuns (pentru andreestf):

Cu placere si bafta in continuare! :*