| BlooyGirl a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 Mini si l-am pus la incarcat in aceasta seara. Nu mergea la incarcatorul normal si l-am pus la cablul de date. Unde imi arata ca se incarca de din 10 in 10 minute scade...ce s-a intamplat cu telefonul meu? Il pot repara?

3 răspunsuri:
| Tavy201 a răspuns:

Buna, am acelasi telefon si am patit si eu asta, asa ca nu te considera singura cu problema asta. Mai intai incearca sa-l incarci cu un incarcator de priza, salveaza-ti ce ai mai important in el: poze, muzica, contacte etc. Si du-te in setari>copie de rezerva si...>resetare la setarile din fabrica si o sa continui folosindu-l ca pe unul nou.

| TeoTeutz a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, reseteazal si dupa isi va reveniwinking

| Gaby_Antochi_1994 a răspuns:

Si eu am un s3 cu aceeasi problema. L-am resetat dar tot degeaba... ce as putea face altceva?