| ady960 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 si azi l.am scapat jos si numai mi se vede pe el ecranu nu-i spart daca sun la garantie mil face sau nu?

Răspuns Câştigător
| DanDan12 a răspuns:

Daca l-ai scapat, nu ti-l vor face, trebuie sa te duci la un specialist sa ti-l faca, dar vei platii.

5 răspunsuri:
| Mario502 a răspuns:

Nu o sa ti-l faca pentru ca s-a stricat din vina ta nu din vina fabricarii lui. Garantia rezolva doar problemele pana la cumparare!

| toatenumeledeutilizatorsuntluate a răspuns:

Depinde, poate reusesti sa faci sa para ca e o problema de soft daca nu are mari stricaciuni...

| anonim_4396 a răspuns (pentru toatenumeledeutilizatorsuntluate):

Da,ce idee bună!

| anonim_4396 a răspuns (pentru toatenumeledeutilizatorsuntluate):

Cum a zis și Tommy, ți-l face oricând contra-cost. Vezi că nu prea te-am înțeles, te exprimi foarte prost.

| Tomy2000 a răspuns:

Il duci la service dar ti-l repara contra cost, funda?