| CristianaCris a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 si nu stiu cum sa ii dau resetare(sa revina la setarile din fabrica dar sa se pastreze pozele, fisierele video si audio)

Răspuns Câştigător
| BloodAndBon3 a răspuns:

Nu ai cum. Dar iti sugerez sa copii pozele/muzica/etc. in PC sau eventual pe un stick/card si apoi sa urmezi pasii urmatori:

http://www.wikihow.com/Reset-a-Samsung-Galaxy-S3

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate ce doreşti tu sad

Prin "factory reset" se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Cel mult, poţi COPIA acele fişiere pe SD card extern, apoi scoţi cardul din telefon, faci "factory reset", apoi introduci IAR SD card-ul extern...

Toate cele bune.

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Salutare. nu ai cum sa faci asa ceva. din păcate toate acestea se vor șterge, plus contactele de pe telefon.