| TheCosmin02 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 I9515 si am o problema cu el, nu ii merge touchul, home button merge si orice alt buton si nu l-am scapat pe jos sau altceva, deodata n-a mai mers, l-am dat la setarile din fabirca, am incercat sa instalez un room, am incercat mai multe chestii si tot nu a functionat.

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ai folie?

| TheCosmin02 explică:

De sticala, dar nu cred cai de la ea

| TheCosmin02 explică:

O am de vreo 3luni n-am avut probleme cu ea pana acum

| KRLL a răspuns:

Chiar daca nu l-ai scapat, displayul(care are rol si de touch) se strica deseori din cauza presarii din buzunar.Probabil din cauza asta, poate cand te aplecai, o faceai cu el in buzunar, si asa se strica si te-a lasat acum.