| Robotzzzi a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4.L-am lasat toata noaptea la incarcat si dimineata am observat ca e stins telefonul si nu se mai aprinde nici nu se mai incarca.Care o fi problema?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ori s-a ars incarcatorul si telefonul nu s-a incarcat, ori e defect telefonul, daca ai alt incarcator fa i proba sa vezi daca incarcă, sau incarcator extern, si vezi daca este din cauza telefonului sau a incarcatorului.

| dannyel86 a răspuns:

De ce il lasi la incarcat toata noaptea?
Trebuie tinut in priza pana se incarca bateria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul trebuie lasat la incarcat doar atat cat are nevoie, maxim cateva ore. Nu il poti lasa toata noaptea. Probabil ca s-a intamplat ceva cu telefonul

| GoldenBoy17 a răspuns:

Salut, Incearca o alta baterie si vezi daca se aprinde. Sau poti incerca si cu o baterie de Nokia, doar sa o asezi bine ca sa se Imbine cu clamele, daca se aprinde, inseamna ca Bateria s-a stricat, daca nu se aprinde nici cu O alta baterie, implicit una S4 originala, inseamna ca s-a stricat telefonul, cel mai sigur placa. Dar am avut si eu S4, Era Modelul GTI9505, Eu il tineam tot timpul la incarcat, noaptea la incarcat, ziua la incarcat. Eram foarte activ pe el, dar nu am avut probleme cu el, cel mai sigur bateria e de vina. NOROC.

| Robotzzzi explică:

Am incercat cu mai multe incarcatoare apare ca se incarca si se inghide telefonul oare nu face contact undeva?

| Ruski a răspuns:

Salut! Incearca sa scoti si sa reintroduci bateria in telefon. Daca la fel se intampla ii poti pune cruce sau il poti duce la un service. Cred ca reparatia te va costa jumatate din valoarea telefonului, deci nu merita.