| ALECKALEB a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 l19515 acuma 2 zile i-am din din greseala o actualizare software android la revenire din fabrica dar din greseala i-am pus un android 5.0.1 dar nu mis multimit de el cum il pot schimba in ala ce a fost mai vechi 4.4.2 se poate schimba este o metoda? cum si-a pus android 5 sa si puna pe ala vechi?

2 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Din cate stiu eu, nu poti sa-i mai faci nimic, doar daca il duci la service si in cazu asta pierzi garantia.

| ALECKALEB explică:

Da m-am gandit sa-l duc la servis dar nu vrea sa pierd garantia nu stiu ce se fac daca mai stie cineva cum pot sa-l repar il rog sa-mi raspunda