| alexandra19961996 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 mini si imi arata in meniul de mesaje: mesaje blocate... stie cineva cum pot bloca un mesaj?

2 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Hristos A Inviat! Buna seara Alexandra Nu am Samsung Galaxy S4, insa nu cred ca conteaza ca e pentru S4 sau alt telefon care este pe sistem de operare android ci conteaza aplicatia MMS.apk care este creata de multe alte terte parti, banuiesc ca dai pe mesaj si dai blocare respectiv deblocare la mesaj dar nu se refera la mesaj ca blocheaza ci expeditorul il blocheaza exact ca la restrictionare apeluri.Dar tu zici ca ai o sectiune unde ti se iti arata mesajele care le-ai blocat?

| alexandra19961996 explică (pentru mariusmac85):

Nu, am gasit ce era cu sectiunea aia... pot bloca doar un anumit mesaj, asta ca sa nu fie sters cred, dar nu pot bloca expeditorul mesajului sad