| Oslobanu_Felix_1993 a întrebat:

Am un Samsung galaxy S4 si am o problema la el,
Nu mai merge butonul power si nu il pot deschide.
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| MobitelServiceGSM a răspuns:

Salut, este o problema comuna la aceste modele, butonul de power se mai si strica. Problema este ca la Galaxy s4 acest buton este lipit pe placa de baza, este destul de dificil de inlocuit, trebuie sa te adresezi unui service Samsung pentru inlocuirea acestuia.
Mai jos ai niste adrese daca te ajuta pentru Service Samsung:

http://www.mobitel.ro/service-samsung/

http://www.servicegsm.info/service-reparatii-samsung/

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU ai ce face decât să mergi cu telefonul la un Service pentru reparaţie sad

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai ce să faci. Mergi cu el în service... dacă ai și garanție la telefon cu atât mai bine.

| DoraPelin a răspuns:

Daca mi ai garantie, du-te cu el si repara-l. Daca nu, cheama un specialist.