| alexx102428 a întrebat:

Am un Samsung galaxy S8 si modul de deblocare al telefonului este prin introducerea codului pin.Cum sa fac sa nu mai fie prin codul pin si sa fie prin glosare?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Setari >> Dispozitiv >> Blocare ecran >> si de acolo poti sa alegi :
- glisare
- model
- cod pin
- parola
- amprenta
- niciuna

2 răspunsuri:
| Bogdan_Alex_1998_BTkI a răspuns:

Intra in setari la securitate si dupa aia poti sa alegi ce mod de deblochare sa ai.

| XTHEKING a răspuns:

Foarte simplu intri in setările telefonului si undeva trebuie sa scrie Ecran blocare si securit.Dai la tip blocare ecran si dai pe glisare. Funda?