| Dannyswag21 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s9 plus versiunea us SM-G965U si nu stiu de ce nu primesc update la Android 9.Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Caută pe google "contact Samsung România". Ia legătura cu ei și te vor lămuri.

| mudokins78 a răspuns:

Wtf! At your age, you permit for your self an s9? Fuckc! You must be a rich guy...

| anymous a răspuns:

Dă-i un reset la telefon dar casa nu dai degeaba cauta repede sau intreaba un prieten cu același telefon dacă el a primit update-ul.