| DragonLore a întrebat:

Am Un Samsung galaxy SIII replica dar s-a spart ecranul si are niste pete necre in ecran. Tata mi-al adus la reparatie dar reperatorul a zis ca e replica si nu se pote repara nu sunt piese.Si tata mi-a zis ca replica e ieftin fiindca se strica o data si nu se mai repara sad

4 răspunsuri:
| ZCXCV a răspuns:

Da, e adevarat. Telefoanele replica sunt facute la mantuiala, nici nu se compara cu originalul. Iti recomand sa te feresti de asa ceva happy

| DragonLore explică (pentru ZCXCV):

Mai Pot Sa Il Repar

| ZCXCV a răspuns (pentru DragonLore):

Pai, eu stiu ca pesele de la S3 se potrivesc si la S3 replica. Ar trebui sa se poata repara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZCXCV):

NU mai folosi cuvantul "Pai", acesta doar taranii folosesc.Scuze ca ti-am spus.dar e adevarat.Peace big grin