| ZitzCamper a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Xcover si nu mai vrea sa se incarce.Il inchid,il pun la incarcat, bateria arata mereu doar putina energie, daca incerc sa il deschid apare sigla Samsung galaxy xcover si incepe sa bipuie ecranul si se inchide.
Am fost la un service unde mi-au reinstalat Soft-ul iar cand l-am luat mergea bine dar era cu bateria descarcata.Acasa cand am ajuns a inceput sa faca din nou la fel
Intrebarea mea este ce are si cat ma costa sa il repar?

Răspuns Câştigător
| Geo_George_1998_YLuR a răspuns:

Asa am patit si eu dar cu un Vodafone smart 2. l-am avut in garantie si cand l-am dus in service mi-au inlocuit placa de baza. cred ca si tu ai aceeasi problema

| ZitzCamper explică (pentru Geo_George_1998_YLuR):

Mai multi mi-au spus ca e placa de baza.....cam cat m-ar costa sa o schimb?

| ZitzCamper explică (pentru Geo_George_1998_YLuR):

Mai multi mi-au spus ca e placa de baza.Cam cat m-ar costa sa o schimb?

| Geo_George_1998_YLuR a răspuns (pentru ZitzCamper):

Pai daca e in garantie nu te costa nimic, altfel, cam 50% sau mai mult din valoarea telefonului

4 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Poate e de la incarcator, sau mufa de incarcare din telefon s-a stricat.