| Conduragiu_Nicoleta_1986 a întrebat:

Am un Samsung galaxy y duos si am incercat sa ii fac update la android 4.1. Am descarcat arhiva cu android.zip,am bagat-o pe card, am inchis telefonul, am intrat in recovery mode, am selectat arhiva, s-a instalat totul bine, dar cand s-a aprins a ramas blocat la imaginea in care arata modelul si asa a ramas. Acum nu mai pot intra nici in recovery mode. Cum fac sa revin la vechiul android? Cu Samsung kies pot sa mai fac ceva?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, este "dus" softul; update-ul NU s-a efectuat corect sad
Trebuie să mergi cu telefonul la un Service pentru RESOFTARE!

Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat