| mireille1997 a întrebat:

Am un Samsung galaxy young 2 si nu pot sa fac transfer de media ci doar camera foto. am incercat sa instalez si kies si tot. nu vrea. tin sa mentionez ca telefonul e nou. nu stiu ce sa mai fac. stau de 5 ore si ma chinui si nu merge nimic. erori peste erori. are cineva vreo idee ce pot face? un program pe care il pot instala in telefon sau pc sa pot si eu sa bag o amarata de melodie in telefon sau invers? repet, keis nu merge, imi da erori; usb-ul merge doar in modul camera foto

1 răspuns:
| Mihai_Cretu_1995 a răspuns:

Salut, incearca să resetezi telefonul la satarile din fabrica. Posibil să nu ai sfatul sugi ieftin in telefon, dacă ai card seteaza-l ca principal mediu de stocare