| Pok3rFac3 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Young S6310, de curand mi-am luat un card de 8 gb,problema este ca eu nu mai am memorie interna,iar telefonul meu stocheaza automat in memoria interna, cum as putea sa setez sa stocheze pe card?

5 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu poti sa-l setezi...asa e la toate telefoanele cu android

| Pok3rFac3 explică (pentru hp8510p):

Man,vazusem ca la Galaxy S3 merge si tot Jelly Bean are si al meu...deci si la asta trebuie sa mearga :-s

| hp8510p a răspuns (pentru Pok3rFac3):

Trebuie sa faci root ca sa mearga

| Pok3rFac3 explică (pentru hp8510p):

Pai si ia zi cum fac? smug

| hp8510p a răspuns (pentru Pok3rFac3):

Pai iti recomand sa cauti pe net sa vezi cum se face pentru telefonul tau. Daca e prima oara cand faci vreun root ar fi bine sa cauti pe net ca nu e greu dar nici foarte usor