| alex495 a întrebat:

Am un Samsung gio 2, 2 si nu pot instala skype. Se descarca si cand apare ca se instaleaza dupa cateva sec ori se restarteaza telefonul ori zice ca nu e spatiu suficient.(am sters aproape toate lucrurile din tel si tot se restarteaza).De aproape o luna face asa. Care e problema?

2 răspunsuri:
| DJMikeGMC a răspuns:

Sigur e in garantie deci nu ti bate capul. eu am pe al meu 4 gb memorie interna dar u ai decat180mb sau ceva de genul. nu vei putea niciodata sa instalezi o aplicatie mai mare decat memoria telefonului. ps nu era nevoie sa stergi tot. din gestionare aplicatii de la setari puteai sa le muti pe cardwinking

| AndyCMA a răspuns:

Nu mai incerca ca iti strice naiba telefonul daca vr skype instaleaza manual adica descarca-l de la ei depe site