| Anonim08032000 a întrebat:

Am un Samsung grand prime, oare daca il resetez o sa isi schimbe aspectul? Adica la j5 odata resetat arata ca la iPhone ecranul de blocare, oare merge si la grand prime? Vreau sa stiu sa nu il resetez degeaba.

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Intr-adevar daca il resetezi vei pierde tot ce ai personalizat, in telefonul respectiv, dar le poti readuce inapoi daca intrii in setari, succes

| WxRo a răspuns:

Daca il resetezi revine la setarile din fabrica. Daca acum l-ai personalizat ..vei pierde aceste personalizari.