| Daimler a întrebat:

Am un Samsung GT-I5500 si problema mea este ca atunci cand fac poze imi da o eroare cum ca nu am un card SD introdus in telefon. Intrebarea e daca pot salva direct in memoria telefonului daca nu am card la telefon si daca da, cum?

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Cand intri sa fac poze intra in setari si cauta in lista meniului, optiunea de Storage

| secret96 a răspuns:

Nu poti salva in memoria telefonului decat aplicatii.
Introdu cartela de memorie, intra la Setari --> Stocare pe card SD si in telefon --> Fixare cartela SD

Daca nici asa nu merge. incearca cu alta card happy