anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung J3 2017 si nu gasesc raspuns la urmatoarea problema :

Atunci cand vizionez un videoclip pe Facebook se intampla sa se intrerupa videoclipul fara ca eu sa faca asta. Apoi sunt nevoit sa ii dau play din nou.

Un singur joc am instalat in telefon ( Real Racing 3 ),iar aseara in timp ce jucam, isi pierdea oarecum conexiunea la internet pentru ca jocul se oprea,aparea logo-ul Electronic Arts, apoi meniul resume/quit. In 30 minute de jucat s-a intampat cinci ori.

Nu sunt pasionat de biliard, dar tot aseara am instalat 8 ball pool. Am un cont de biliard mai vechi de pe care joc ocazional 8 ball pool. In timp ce eram in meci s-a intamplat aceeasi problema : m-a scos din meci,a aparut logo-ul dezvoltatorului si mesajul "se conecteaza la server", apoi dupa cateva secunde intram din nou in meci.


Am retea 4G full ( Vodafone ). Alaltaieri am citit pe internet ca in cateva judete din tara reteaua Vodafone nu a functionat deloc cateva ore. Eu nu am intampinat aceasta problema. Dar totusi problema poate sa fie de la retea? Eu nu gasesc raspuns.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O aplicatie instalata in telefon facea sa se intample asta. Dar waw, cate raspunsuri am primit. Multumesc tuturor pentru implicare. Inseamna mult pentru mine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pot sa imi declar si raspuns castigator?